Ründe edetabel (TOP)

Kõik ideed, ettepanekud, soovitused ja arutlused tulevad siia.

Kas pooldad TOP10 ründe edetabelit?

1) Jah
18
75%
2) Ei
3
13%
3) Pole poolt, ega vastu.
3
13%

Hääli kokku: 24

Incognito

Re: Ründe edetabel (TOP)

Postitus Postitas Incognito »

Slughorn kirjutas:Mis ajavahemiku ründeid see siis näitama hakkaks?

Mina pooldaks seda, kui näitaks igapäev top 10 või siis palju nädalas kokku on keegi rünnanud. Pikema aja peale on jama.
Mu arust oleks selline variant täiesti okei, kui tehtakski kaks tabelit: üks kogu aegade päevased top ründed (25-50inimest edetabelis?) ja teine siis selle nädala top päeva ründed. Nädala omasid ei pea nii vajalikuks.

Firejannu

Postitus Postitas Firejannu »

Slughorn kirjutas:Mis ajavahemiku ründeid see siis näitama hakkaks?

Mina pooldaks seda, kui näitaks igapäev top 10 või siis palju nädalas kokku on keegi rünnanud. Pikema aja peale on jama.
Pikema aja peale näitab ju kuulsus ära selle, kes on kõige kõvem kambaori. Kuulsuse edetabel peaks kindlasti tulema. Ma ise juba mõtlen, et see nädalane ründeedetabel ei olegi nii väga mõtekas. See selline nice to have tüüpi idee.

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Tegin edetabelisse võimaluse kuulsuse järgi sorteerida. Pole küll eraldi edetabel aga teeb sama välja.

superjumbo

Postitus Postitas superjumbo »

rinu kirjutas:Tegin edetabelisse võimaluse kuulsuse järgi sorteerida. Pole küll eraldi edetabel aga teeb sama välja.
Abiks seegi :)

palju neid erinevaid edetabeleid ikka tarvis on.
Piisab kui saabki olemasolevat sorteerida erinevate parameetrite järgi.

Tänud!

labtecc

Postitus Postitas labtecc »

raha oma võiks küll ära kaduda - ei julge enam rahasid liigutadagi

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Raha järgi järjestamine on juba katki tehtud.

Kasutaja avatar
Citizen

Postitus Postitas Citizen »

Miks mitte teha ründajate edetabeli, nagu ka näiteks tavaline skoori edetabel, näitaks, kes kui palju ründeid keegi üldse kokku teinud on. Ega see kampade suhtes ei muudaks eriti midagi ju, niikuinii käiakse igal pool kampades spioneerimas, et kes kus millal ja palju ründab.
Kodanik

Firejannu

Postitus Postitas Firejannu »

Citizen kirjutas:Miks mitte teha ründajate edetabeli, nagu ka näiteks tavaline skoori edetabel, näitaks, kes kui palju ründeid keegi üldse kokku teinud on. Ega see kampade suhtes ei muudaks eriti midagi ju, niikuinii käiakse igal pool kampades spioneerimas, et kes kus millal ja palju ründab.
Kuulsus enam-vähem näitabki ära palju ründeid tehtud on. Kahju ainult, et seda kuulsust ei ole arvuna välja toodud.

Riverside

Postitus Postitas Riverside »

rinu kirjutas:Rohkemate edetabelite idee on väga hea ja see läheb kindlasti töösse kunagi. Aga ma ei näe, et üheks neist oleks ründamise edetabel. Mõtlen veel erinevaid võimalusi edetabelite koostamiseks.
Kuidas sellega edeneb? :P

Vasta