Jutukakeeld

Üldine jutt Enternumi teemal.
admin

Jutukakeeld

Postitus Postitas admin »

Ma arvan, et "Jutukakeelu" peaks tegema veidi ümber, ehk siis:

Lepime kokku jutukakeelu ajad vastavalt põhjustele.
Nt: Ropendamine - 30 min, Spämm - 60 min jne.

Siis ei ole võimalik tuju järgi jutukakeelu aega valida.

Zanders
Moderaator mängus

Re: Jutukakeelu funktsioon

Postitus Postitas Zanders »

Mina hoiataks esialgu sõnaliselt, kui see ei aita siis väike mute, kui asi kordub siis pikendaks aega 2x.

rinu
Administraator

Re: Jutukakeelu funktsioon

Postitus Postitas rinu »

Palun teha avalikuks. "Üldine" foorum.

maidu96

Re: Jutukakeeld

Postitus Postitas maidu96 »

Ma arvan, et ropendamine oleneb ka. Kui üks sõna vms, siis ikka väike hoiatus, aga kui tuleb nagu voorimehel siis 30 minutit natuke vähe.

Devil

Postitus Postitas Devil »

Tehke nagu vanad moded tegid ropendamine 180min plus späm 120min jne ja reklaami eest ss vastavalt 600-....

Mango

Postitus Postitas Mango »

Ei tea, mõni inimene lihtsalt nurub banni.
Moderaator võiks ikka enda peaga määrata aja.

FBI

Postitus Postitas FBI »

Nõustun Maiduga. See oleneb mingil määral ka roppusest. Minu meelest võiks olla neid nilbusi palju vähem jutukas. Kunagi oli üks tegelane nimega Moriah ja vahepeal tegutses Wenno. Mõlemad said päris kaua tegutseda. Selles osas nõustun samuti, et võiks eelneda suuline hoiatus ja kui sellest abi pole, siis keeld.
Veel on üks asi reklaamiga seoses. Vanade moderaatorite poolt oli see pooleldi reguleeritud. Vahel saadi keelde, vahel mitte. Tänase päevani üritatakse omi teenuseid ning kampu reklaamida jutukas.

Devil

Postitus Postitas Devil »

Kampade reklaam on reklaam jutuka reegel 1.1 keelab reklaamida kampu jutukas loodan et uued moded tegutsevad vastavalt reeglitele ja tabavad ära ka peidetud reklaami :)

kyberpiraat

Postitus Postitas kyberpiraat »

FBI kirjutas:Nõustun Maiduga. See oleneb mingil määral ka roppusest. Minu meelest võiks olla neid nilbusi palju vähem jutukas. Kunagi oli üks tegelane nimega Moriah ja vahepeal tegutses Wenno. Mõlemad said päris kaua tegutseda. Selles osas nõustun samuti, et võiks eelneda suuline hoiatus ja kui sellest abi pole, siis keeld.
Veel on üks asi reklaamiga seoses. Vanade moderaatorite poolt oli see pooleldi reguleeritud. Vahel saadi keelde, vahel mitte. Tänase päevani üritatakse omi teenuseid ning kampu reklaamida jutukas.
Kui teed "Suulist" hoiatust lähed kasutajale koju ? :D:D:D:D Korrasta oma lause "Moderaator" Sa saad teha isikule ikka kirjaliku hoiatuse,E-maili või ma ei tea mille teel. Jah kuid ühtemoodi saad ikka teha suulist hoiatust helistades kasutajale. Vaevalt on olemas kuskil enternumis Mobiiltelefoni nr välja.

Ning ei näe keeldu eriti panna üldse.Kui kasutaja ei reageeri sinu nö esimesele kirjalikule hoiatusele siis paugu pealt eemaldamine ehk ban! Või siis jätta ikka see Mute peale panek 120min või 180 ja nii edasi.

Parimat soovides Moderaatori valimistel välja jäänud Kyberpiraat !! :D
Pilt

Halleluuja juht. (LIITU)

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

1. Kord 1 ropp sõna - 1 tund.
2. Kord 1 ropp sõna - 2 tundi.
3. Kord 1 ropp sõna - 4 tundi.
4. Kord 1 ropp sõna - 8 tundi.
Jne.

Kui ropendatakse rohkem, kui mõni tra kuskagil siis võib mode lisada nii kuidas heaks arvab sellele natuke.
Reklaamide ja spämmiga samamoodi.
Keegi küsis siin mingis teemas, mis on kellegi arvates spämm, vaadake sealt teemast.

Lunimine.
Kui keegi küsib 2-3 korda raha, et endal midagi leiutada ei näe ma selles probleemi. Kui küsitakse väga tihti ja rohkem kui paar korda siis võiks karistada täpselt samamoodi, nagu ma roppustega näite tõin.

Vasta