!!HOIATUS!! !Kasutaja Kristofer1!

Kõik vanad lukustatud teemad.
Suletud
USS

!!HOIATUS!! !Kasutaja Kristofer1!

Postitus Postitas USS »

Nii põhimõtteliselt nagu te olete kuulnud ja värki siis Selline kasutaja nagu "Kristofer1" siis petab teisi inimesi ,
Ja täpselt nii juhtus ka minuga kus ta väidetavalt müüb raha .
Nii mul oli siis soov osta temalt , tema pakkus 1 sms eest 80millionit , 0.64€ sms .
Ütles mulle et tal kaklus mingi 1090 või midagi taolist ,
Saime sellisele jutule et saadan sõnumi ära siis esitan talle kakluse , kui olin sõnumi saatnud esitasin talle kakluse , ja Rahast ma nägin und mis ma pidin saama , Ja see raha ka veel mis ma esitasin talle kaklusesse sellest ma nägin ka und , sest ta valetas oma kaklust .

!!!!!Nii et Suur soovitus Hoiduge sellest inimesest nagu "kristofer1" !!!!!

Firejannu

Re: !!HOIATUS!! !Kasutaja Kristofer1!

Postitus Postitas Firejannu »

USS kirjutas:Nii põhimõtteliselt nagu te olete kuulnud ja värki siis Selline kasutaja nagu "Kristofer1" siis petab teisi inimesi ,
Ja täpselt nii juhtus ka minuga kus ta väidetavalt müüb raha .
Nii mul oli siis soov osta temalt , tema pakkus 1 sms eest 80millionit , 0.64€ sms .
Ütles mulle et tal kaklus mingi 1090 või midagi taolist ,
Saime sellisele jutule et saadan sõnumi ära siis esitan talle kakluse , kui olin sõnumi saatnud esitasin talle kakluse , ja Rahast ma nägin und mis ma pidin saama , Ja see raha ka veel mis ma esitasin talle kaklusesse sellest ma nägin ka und , sest ta valetas oma kaklust .

!!!!!Nii et Suur soovitus Hoiduge sellest inimesest nagu "kristofer1" !!!!!
Kui mina plaaniks osta raha, siis ma küsiks jututoast, kes on usaldusväärsed kaupmehed. Kristofer1 taust oli minu mäletamist mööda juba ähmane vanas Enternumis, aga see selleks. Teine kord oled targem.

Suletud