Moderaator "God"

Kõik vanad lukustatud teemad.
Pirelli

Moderaator "God"

Postitus Postitas Pirelli »

25.09.2013 Kell 13:00 sain mute-i. Minu e. Pirelli ja God-i vahel tekkis sõnelus. Mina kirjutasin jutukasse: "Keegi minu kambaga ei taha liituda? Preemiad head ja makstakse koheselt!" Sellepeale kustutas God minu öeldud lause ära. Ma siis küsisin miks ta selle lause ära kustutas ja ta vastas: Reklaam on keelatud ning ole õnnelik, et mute-i ei saanud! Mina siis rääkisin talle mis asi on reklaam. Tema väitis, et see olevat reklaam. Ma vastasin: Tegemist on FAKTE TÄIS LAUSEGA MILLES ON ESITATUD KA KÜSIMUS. Selles eelnevalt öeldud lauses pole mingitgi reklaami. Tegemist on üleskutsega! Probleem pole selles, et sain mute-i vaid selles, et inimene, kes on moderaator, ei tunne eeskirjade tähendust ja ilmselgelt on liiga noor selle ameti jaoks. Mute-i sain selle eest, et ütlesin talle "fgt". Esialgu ta ei teadnud selle tähendust aga siis ma ütlesin talle, mida see tähendab. Ja koheselt tuli mute! Enternum on selline koht, kus mängib üle saja inimese päevas ning siin ei tohiks olla sellised moderaatorid, kes ei tea mida nad suust välja ajavad. Olen kuulnud, et üks sarnane on ka operrauno. Mina arvan, et God ja operrauno tuleks vabastada kohalt, sest nad ei tee oma tööd korrektselt. Palun vastata sellesse teemasse rinul, God-il ja operraunol ning kõigil, kelle on probleeme olnud nende kahe inimesega (God ja operrauno) probleeme.

Kasutaja avatar
God
Moderaator foorumis

Re: Moderaator "God"

Postitus Postitas God »

Kõik toimus üpris nii, nagu Pirelli siin kirjeldas. Kuigi, oleks vale väita, et ma ei tea sõna "fgt" tähendust. Küsisin üle, kuna uskusin, et tegemist võib olla ka eksitusega, näiteks kirjaveaga sõna "fakt" lühend. Peale kinnituse saamist tegutsesin nii, nagu ette nähtud.
Pole väga sündne panna rõhku inimeste vanusele, isegi kui sa ei tea kui vanad nad on. Võib ka juhtuda, et nad on sinust vanemad ja siis solvad neid asjata.
Tõsi küll, tunnistan, et võisin minna üle piiri, aga ei saa ka väita, et lauses "liituge minu kambaga, preemiad head ja makstakse kiirelt" ei ole tegemist reklaamiga. Samas ka vabandus "Ma ei öelnud nime, see pole reklaam", mida olen juba tosin korda näinud, ei aita hädast välja iga kord.
Reeglites on selgelt kirjas, et kampu reklaamida ei tohi.
Inimesed defineerivad reegleid erinevalt, see on teada. Mõned on ranged, mõned leebed.
Ilmselt jääb see Rinu otsustada, kas ta lubab sellist küsimustega reklaamimist või mitte.

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Siin toodud info põhjal väidan, et God tegutses igati õigesti ja kaebus on alusetu.

Kutse kambaga liitumieks kvalifitseerub kamba reklaamiks. Preemiate mainimine võimendab reklaami efekti veelgi.

Pirelli

Postitus Postitas Pirelli »

No sellel juhul vabandan aga siiski kuskil pole kirjas, et kambaga liitumis kutset peetakse ka kamba reklaamiks. Minumeelest see pole reklaam aga kui omanik nii väidab siis nii see on

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

Küllap tuleks see asi siis kohe kirja panna reeglitesse neile, kes ei mõista reklaami tähendust.

http://blog.stereomeedia.ee/wp-content/ ... G_1063.jpg

See näiteks on sinu, Pirelli, arusaamade järgi lihtsalt õhupall kuskil tee ääres, millel on täiesti juhuslikult Dumle kommide pilt? Tegemist ei ole mingil juhul reklaamiga, see on lihtsalt kellegi õhupall?

Ma olen kindlel, et selline rida nagu "Enda või teiste kampa mängijate kutsumine on keelatud" väldiks selliseid olukordi (:

Veelgi enam, esimese punkti kustutamine jutukate reeglist aitaks veel paremini selliseid olukordi vältida.

sirtsu

Postitus Postitas sirtsu »

no ma olen koguaeg märganud,et keegi kutsub kampa,mutet ei saada,aga kui kambanime öeldakse,tuleb kohe mute, PALUKS siis ära otsustada kas saab mõlemal juhul mute või ainult kambanime sisaldava kutse puhul!

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

sirtsu kirjutas:no ma olen koguaeg märganud,et keegi kutsub kampa,mutet ei saada,aga kui kambanime öeldakse,tuleb kohe mute, PALUKS siis ära otsustada kas saab mõlemal juhul mute või ainult kambanime sisaldava kutse puhul!
Jah, see on tõesti siiamaani segane

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Võib teha mute mõlemal juhul. Mode otsustab ise kas on vaja või mitte.

Firejannu

Postitus Postitas Firejannu »

Ei seedi inimesi, kes hakkavad tähte närima ja juristi mängima. Kaduge kappi tagasi :D... .

Eks need moderaatorid ole naiste moodi tegelased: kui on paha tuju, siis saab mute ja kui ei ole, siis ei saa.

Mina ütleks, et kõige parem moderaator oleks Sirtsu, ta võiks proovida seda ametit. Kui ei meeldi, siis saadab pikalt selle ameti.

Operraunot ja Godi näen ma küll harva sees. Ei saa aru miks nemad moderaatorid on, aga eks ma panen selle asja sellesse riiulisse, kus on teisedki asjad, millest ma aru ei saa.

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

See, et ma koguaeg jutukas ei lobise jne ei tähenda, et ma olen koguaeg offline

Suletud