preemia

Kõik vanad lukustatud teemad.
Suletud
raska

preemia

Postitus Postitas raska »

selline teema oli ka kuskil vist aga ma ei leidnud preagu.. sorri kui kordan. igatahes preemiate maksmine kambas on üsna levinud tegevus. miks mitte teha preemiate maksmise läbi kamba raha? kuna antud kasutaja tegi kambale ründeid ja ta peaks saama preemia, siis võiks ju ta selle saada ikkagi kambalt, mitte mingilt teiselt kasutajalt. See muudaks preemiate maksmise lihtsamaks ja ka preemia kätte saamise lihtsamaks.

ehk võiks olla samasugune "võidufond" nagu kakluse all, ainult et kamba lehel. Igal kasutajal on enda "preemiafond" kust saab preemia võtta. Juht/abijuhid saavad omakorda kamba lehelt kamba raha eest kellegile preemiat maksta.

või teine versioon oleks see et preemia tuleb automaatselt sinna preemiafondi. Samasugused lahtrid nagu "abijuht1" ja "abijuht2" tuleks teha, ainult et erinevate preemiate kohta. näiteks "50 rünnet" järgmine lahter "500 000" mingi 5-st lahtrist piisaks küll, juht saaks neid muuta vaid ning 23:59 võiks automaatselt kamba rahast kanda preemia üle ründajate preemiafondi vms. veits keerulisem, aga loodan et saite aru.

minu arvates muudaks see kogu kamba toimetused ja oleku palju terviklikumaks. Kamba asjad ikka kamba all.
Liituge kamba "Amsterdam"-iga, kohustused puuduvad ;)

rinu
Administraator

Re: preemia

Postitus Postitas rinu »

Preemiate maksmine pole mängu poolt ette nähtud ega ka hakka olema. Kõhutunne ütleb, et see teeks mängu hulga igavamaks.

superjumbo

Re: preemia

Postitus Postitas superjumbo »

olen rinuga täiesti nõus, preemiad on iga kamba oma teema. Need pole kohustuslikud ning kui keegi tahab preemiaid maksta, siis maksmisviisid, summad ja muu juurdekuuluv on kamba juhtkonna enda otsustada ja teostada.
Sellise täiendusega muutuks mäng kohe kindlasti liiga igavaks.

Suletud