Rinu

Kui sul on midagi mõne teise kasutaja kohta öelda või kaebusi siis anna sellest siin teada, samuti võid kirjutada kui oled avastanud, et keegi hackib.
Vasta
frozen

Rinu

Postitus Postitas frozen »

Oleks aeg, et omanik ka millegi eest vastutab, suht naljakas on neid reegleid lugeda. Leiab üle 10 punkti, mille eest ei vastuta aga ühtegi sellist punkti küll ei leia mille eest ise vastutaks ka.

Aga nüüd siis tähtsama asja juurde, nimelt reegel nr. 5:
5. Mängu omanik ei vastuta mängijate omavaheliste kokkulepete eest.

Moderaatoritele tuleks anda õigusi juurde, kus nemad saaksid lahendada kasutajate muresi. Pole vaja neile anda blokeerimis õigusi, piisab isegi sellest, kui nemad saavad teha nn "case", mille siis saadavad edasi Rinule/Adminile, et mis toimus ja kes on süüdi jne. Rinu/Admin ise vaatab, mis edasi teeb siis. Päris absurdne on, et lastakse lihtsalt petta välja käike/raha ja siis rahulikult edasi mängida. (Nagu juhtus minul täna, et lasti üle)

Pilt

Ühesõnaga, oleks aeg, et petturitel ei lastaks niisama tegutseda.

ChiShiro

Re: Rinu

Postitus Postitas ChiShiro »

Mina oleksin täiesti nõus, kui Rinu hakkaks midagi tegema nende petturitega. Lihtsalt kahju on vaadata kuidas mõni ei suuda ausalt mängida ja peab kuidagi muud moodi raha kellegilt saama, kas siis petmise või mingi muu asja teel. Sellistele inimestele nagu petturitele ( kui on piltidega ja muuga tõestatud ) peaks panema permanent blocki peale. Küll ta siis enam sellist asja ei tee edaspidi teistes mängudes. Saaks lahti sellistest inimestest.

Täpselt nagu frozen mõtles, et rinu võiks hakkata modedele mingeid õigusi andma, et nad saaksid neid asju uurida ja siis lõpuks rinule kanda, et rinu saaks otsuse teha, kas block või mitte.

Mida rohkem neid inimesi siia mängu tuleb, seda halvem on kõikidel teistel mängida. Rinu peaks seda kindlalt kaaluma, Mängu enda heaolu nimel ! :)

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

Paras teema huumorinurka jälle.

Kas tõesti on nii raske oma peanupukest kasutada?

Lollilt tulebki raha ära võtta, muud mul hetkel pähe ei tule.
__
GENIAALNE IDEE!! - Leidke endale mentor mängus kes teile kõik ette taha ära teeb ja ütleb, mida tohib teha ja mida mitte.

Või siis tüüdake rinu ja adminit, tõenäoliselt nad niikuinii midagi teha ei viitsi, aga mõne saripetturi võiks ju ära bannida küll, kui vahest igav hakkab ;)

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Järgin ka mõnd kirjutamata reeglit. Üheks neist on, et kui kokkulepe on sõlmitud mängu postkasti teel siis tegelen kaebustega. Tegelesin ka frozeni omaga. Mängisin kohtunikku ja mõistsin välja kõiki asitõendeid ja mõlema poole ütlusi arvestava kahjutasu, mis sai ka koheselt tasutud.

Minu poolt on see asi suletud, frozeni apellatsiooni menetlusse ei võta.

frozen

Postitus Postitas frozen »

Slughorn kirjutas:Paras teema huumorinurka jälle.

Kas tõesti on nii raske oma peanupukest kasutada?

Lollilt tulebki raha ära võtta, muud mul hetkel pähe ei tule.
__
GENIAALNE IDEE!! - Leidke endale mentor mängus kes teile kõik ette taha ära teeb ja ütleb, mida tohib teha ja mida mitte.

Või siis tüüdake rinu ja adminit, tõenäoliselt nad niikuinii midagi teha ei viitsi, aga mõne saripetturi võiks ju ära bannida küll, kui vahest igav hakkab ;)
Sinu hariduse tase näitab juba see ära, et sa ei tee vahet sõnadel vahel ja vahest. Kui tuleb mängu uus mängija, siis kus tema peab teadma keda usaldada ja keda mitte? Sinu arvamus on täiesti absurdne.
rinu kirjutas:Järgin ka mõnd kirjutamata reeglit. Üheks neist on, et kui kokkulepe on sõlmitud mängu postkasti teel siis tegelen kaebustega. Tegelesin ka frozeni omaga. Mängisin kohtunikku ja mõistsin välja kõiki asitõendeid ja mõlema poole ütlusi arvestava kahjutasu, mis sai ka koheselt tasutud.

Minu poolt on see asi suletud, frozeni apellatsiooni menetlusse ei võta.
Sa oled lihtsalt pohhuist, kes hoolib sellest rahasummast mille tasku saaks panna. Lihtsam oleks paika panna reegel ja nii ongi, mitte lolli mängida. Ühesõnaga sa järgid kirjutamata reeglit, mis on vastuolus kirjutatud reegliga, väga imelik.
Ja ma pole mingisugust apellatsiooni esitanudki, ei tea kust seda välja lugesid, sain juba kõik sulle Skype teel ära öeldud. Ettepanek oli korralik reegel mängu panna.

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

See uus reegel oleks siis, et kui sul teise mängija kohta kaebus on siis kirjuta adminile? Ja tema tegeleb.
Tegelikult mina tahan ainult tehnilist infot. Huvitab see kui miski katki on. Igasugused varikontode uurimised ja petmised ja muu selline võiks admini ots olla.

admin

Postitus Postitas admin »

Varikontode kahtlused ja petmised tuleb mulle saata.
Seni pole mulle petmiste kohta kirju tulnud. Küll aga on kirju tulnud varikontode kohta, millele on ka vastatud.

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

Uus mängija või mitte ei ole üldsegi tähtis...... Iga loll peaks oskama ennem küsida ja uurida.

Vasta