Moderaator "greenberry"

Kui sul on midagi mõne teise kasutaja kohta öelda või kaebusi siis anna sellest siin teada, samuti võid kirjutada kui oled avastanud, et keegi hackib.
Slughorn

Re: Moderaator "greenberry"

Postitus Postitas Slughorn »

Andeks, kui ma sind nüüd idioodiks nimetan, kuid hoiatada on vaja selle pärast, et muidu hakatakse tundma end liiga vabalt, kedagi pole valvamas ega korda hoidmas. Ühtegi korra hoidjat pole näha, ebaaktiivsed lontrused jne jne.

Mõtle natuke, idioot.

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

no panedki hoiatuse asemel mute.
mode on nagu usa merejalaväe seal, vaikselt aga kiirelt ning tegutseb nähtamatult.

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

operrauno kirjutas:no panedki hoiatuse asemel mute.
mode on nagu usa merejalaväe seal, vaikselt aga kiirelt ning tegutseb nähtamatult.
Tegelikult moderaatorid siiski usa merejalaväelased pole ning inimlik lahendus oleks palju mõistlikum. Hoiata, anna teada, et sa oled seal, ütle, et rahunegu... Palju etem, kui lampi mingeid ülipikku muetsi väänata.
Tegutsedes sinu sõnade järgi tuleb neid kaebusi veel väga palju siia.

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

Slughorn kirjutas:
operrauno kirjutas:no panedki hoiatuse asemel mute.
Tegelikult moderaatorid siiski usa merejalaväelased pole ning inimlik lahendus oleks palju mõistlikum. Hoiata, anna teada, et sa oled seal, ütle, et rahunegu... Palju etem, kui lampi mingeid ülipikku muetsi väänata.
Tegutsedes sinu sõnade järgi tuleb neid kaebusi veel väga palju siia.
hoiatad, siis käituvad kõik viisakalt jne, ja nii kui ei hoiata siis on jälle läbu lahti ja kedagi mingid reeglid ei huvita. Arvestades, et jutukas on siiski jutukas ja võiks ennast koguaeg normaalselt üleval pidada, ning mitte ropendada ja sõimata üksteist siis ei peaks vahet olema kas mode on seal või mitte.

maidu96

Postitus Postitas maidu96 »

Minu meelest moded ise võiks midagi kokku leppida vms, üks vend saab väga karvaste sõnade eest 120mintsa ja mina saan 2xperse eest 6 tundi :D no pole normaalne, mul oli just jutt pooleli, hea suhelda järgmine hetk mingi ropendamise eest block.

Zanders
Moderaator mängus

Postitus Postitas Zanders »

Ei hakanud uut teemat tegema, sain sõna "tra" eest 333min mute? Esiteks pole see minhisugune ropendamine. Antud sõnavara kuulub juba inimeste repertuaari alates 7.dast eluaastast. Lp moderaator kas sa peaga ka mõtled? Ja siis mingid lambi vennad lahmivad siukest sõnavara, et anna olla.

labtecc

Postitus Postitas labtecc »

enne mute saamist võiks tulla hoiatus, siis inimesed ei saaks niipalju mutesid ja peale hoiatuse saamist hoiaksid ennast tagasi.

sirtsu

Postitus Postitas sirtsu »

Tsiisas,see,et "tra" on sidesõnana paljudel hammastevahel, ei tee sellest ikkagi mitte ropendamist, see lihtsalt on lühend roppsõnast "türa". Täitsa õigesti tegi,et mute said, järgmisel korral kasuta viisakamat väljendit siis.

See jah,et hoiatusi võiks anda, on hea idee ;)

greenberry

Postitus Postitas greenberry »

Zanders kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, sain sõna "tra" eest 333min mute? Esiteks pole see minhisugune ropendamine. Antud sõnavara kuulub juba inimeste repertuaari alates 7.dast eluaastast. Lp moderaator kas sa peaga ka mõtled? Ja siis mingid lambi vennad lahmivad siukest sõnavara, et anna olla.

Äkki kirjutad mulle terva oma lause, mis sa kirjutasid. Siis põhjendan sulle sinu mute ära.

//Sinu öeldud lause oli midagi taolist "Tra enternum on aeglane" või "Tra raha rööviti ära" , täpselt ei mäleta enam ja kahjuks ei saa mida seda üle ka kontrollida, mida sa täpselt kirjutasid, aga mute pikkus oli sellepärast nii suur, et sa polnud varem midagi kirjutanud, lihtsalt oli lambist selline asi kirjutatud, ehk sul polnud põhjust sellist asja kirjutada , seega oli sul tähelepanu puudus vms.

Zanders
Moderaator mängus

Postitus Postitas Zanders »

Minu täpne lause "Tra need kontrollkoodid" . No mis siin roppu on ? Pigem on see "Tra" raamatusse kirjutamata sidesõna. Jah ja mila mul tuleb kontrollkood 2x järjest ja vahel mitu korda päevas? Sind ei ajaks marru?

Suletud