Moderaator "greenberry"

Kui sul on midagi mõne teise kasutaja kohta öelda või kaebusi siis anna sellest siin teada, samuti võid kirjutada kui oled avastanud, et keegi hackib.
maidu96

Re: Moderaator "greenberry"

Postitus Postitas maidu96 »

Rinu või greenberry võiks ise seda teemat lugeda ja vastust anda. Greenberry ise soovitas mul teema teha, nagu ma alguses kopeerisin ka postkasti sõnavahetuse.

greenberry

Postitus Postitas greenberry »

Esiteks sinu lauses, oli kaks korda sõna "perse", ja selle eest ma sulle mute paningi, ja sa oled ka varem mute saanud nagu ma ka kirjutasin, ja ma arvan, et mina ei pea sinu mustast huumorist aru saamagi. Ise te olete meid moderaatoreid selleni viinud, et kui keegi ütleb midagi valesti siis khe öeldakse et mute, mute ja siis kui ei pane siis on teil probleem et meie ei tee omatööd. Aga siis kui me teeme oma tööd ja iga ropusõna eest mute paneme siis on jälle teil probleem, et me oleme liiga ranged.

maidu96

Ei tasu võtta kõiki ühe pulga peale ja ma ütlesin jah, et võta parem mu perse kaasa siis perse soojas. Tuli meelde. Aga ei tasuks kõike nii tõsiselt võtta, ma ei tea kas enternum on ametliku õhkkonnaga brauseri põhine mäng või argi õhkkonnaga aga mina leian, et nalja sees öeldud sõna "perse" ei tasu võtta ropendamisena ja 6 tundi jutuka keeldu sellest saada. Teinekord võiksid natuke ennem mõelda. Muidugi kui keegi ikka väga karvaseid sõnu ütleb ja vihjab anatoomiale väga vabal suhtlusviisil siis muidugi aga iga väiksema sõna peale ei oleks mõtet.

Petsuke

Postitus Postitas Petsuke »

Moded:
Sirtsu- Ei, kuna tal l2heb vahest teemad nii lappama. :D (ise ta ka 6elnud mingis teemas sama asja :) )
jumbo-Vast olen n6us, kuid ei tea, kas on samasugune, naq praegused moded. :) aga tundub teadvat asjadest rohkem ja ei lahmi alati keelde ja ei kustuta iga pisema asja ees jutukast ridu :)
Pilt

rinu
Administraator

Postitus Postitas rinu »

Nagu varemgi öelnud olen siis palun, head moderaatorid, ärge olge laisad ja kidakeelsed keelu põhjuse kirjutamisel.

Kui ei suuda kiiresti head põhjust välja mõelda siis võta aeg maha ja mõtle hetke. Võib-olla polnudki rikkumine sekkumist väärt, kui oli siis suudad enam kui ühesõnalise põhjuse konstrueerida. Arvesta sellega, et kui laekub kaebus siis on kõikide silmad sellesama põhjuse kallal kinni. Kui seal on midagi tühist ja mittemidagi ütlevat siis järeldataksegi, et keeld on asjatu.

Mis kaebusesse puutub siis ametlikust kõnepruugist on tõesti asi kaugel. Samas soovin, et peetakse kinni elementaarsetest viisakusreeglitset. Ehk et üldjuhul nilbused ei sobi. Esimeses postituses toodu on pigem aktsepteeritav, kuid ma ei tea kogu konteksti (ega tegelikult tahagi). Moderaatori meelest oli olukord käest või käest minemas ja tegutses vastavalt. Ei näe põhjust selles otsuses kahelda.

maidu96

Jutt oli kasutaja chocohilicuga sellest, et ta mainis meie kiuste, et ta reisib Hispaaniasse ning seal väga soe võrreldes Eestiga ja veel lisas ta, et saab kaasa tema pagasisse kes kaalub vähem kui 8 kilo. Mina vastasin sellepeale, et võta mu pea, siis ma näen ümbrust.. ei veel parem võta perse, siis perse soojas. Võib-olla oli natuke liige nilbe, aga samas võrreldes seda kui mõni kasutaja nt USS kasutab palju hullemaid sõnu ja kellegi otsest läbi sõimamist ja saab 120 minutit ning mina tegin natuke nalja ja sain 360 minutit. Ma arutasin ka seda moderaatorite asja operraunoga ja küsisin, kas moderaatorid on mingi ühise tegutsemisviisi ka leidnud, et kõigiga ollakse õiglased ja võrdsed siis sain eitava vastuse. Ja kuna mina soovitaks teha nii, et moderaatorid lepiksid kokku mingi ühise joone või tava mille alusel antakse noomitusi, blocke või midagi muud. Mina leian, et minu 360 minutit oli asjata pandud.

Kasutaja avatar
God
Moderaator foorumis

Postitus Postitas God »

Kuigi olen nõus, et 6 tundi keeldu sõna "perse" eest on üleliia palju, kahtlen kas on võimalik selliseid ühiseid jooni leida. Kui midagi, siis peaks need Rinu ise seadma. Aga kuna neid rikkumise liike on tohuvapohu palju siis ei usu et see tehtud saab. Teistes kogukondades, serverites ja mängudes pole kunagi sellist seatud karistustega süsteemi kohanud. Kõik käib ikka tavaliselt moderaatori või administraatori silma järgi.

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

Las Rinu toob ükshaaval sõnad välja ning palju nende eest mutet saab :D

Slughorn

Postitus Postitas Slughorn »

Milleks teha Rinule nii palju mõttetut tööd?

Olge ise rahulikud, mõelge selge peaga ja hoiatage jutukas mitteametlikult, kui on näha, et keegi hakkab üle piiri minema vms. Kui ikka ei aita siis vaadake, mitmes ja ui ränk rikkumine on ja pange selle järgi vastav karistus.

Või kui tõesti on kõik nii raske ja paha ning kohe tõesti ilma hakkama ei saa siis peaks moded ise selle nimekirja tegema, mis sõna eest kui palju saab, ning seda arutama siis.

operrauno

Postitus Postitas operrauno »

Slughorn kirjutas:Milleks teha Rinule nii palju mõttetut tööd?

Olge ise rahulikud, mõelge selge peaga ja hoiatage jutukas mitteametlikult, kui on näha, et keegi hakkab üle piiri minema vms. Kui ikka ei aita siis vaadake, mitmes ja ui ränk rikkumine on ja pange selle järgi vastav karistus.

Või kui tõesti on kõik nii raske ja paha ning kohe tõesti ilma hakkama ei saa siis peaks moded ise selle nimekirja tegema, mis sõna eest kui palju saab, ning seda arutama siis.
milleks hoiatada? kui ei suuda oma suud kontrollida ja näppe siis ei huvita see hoiatus ka kedagi, aga kui saad mute ja 2 tundi ei saa rääkida siis ehk mõjub paremini?

Suletud