Moderaator "greenberry"

Kui sul on midagi mõne teise kasutaja kohta öelda või kaebusi siis anna sellest siin teada, samuti võid kirjutada kui oled avastanud, et keegi hackib.
maidu96

Moderaator "greenberry"

Postitus Postitas maidu96 »

Tervist, selline probleem siis, et täna hommikul oli jutukas selline jutt, et kasutaja nimega chocoholic läheb Hispaaniasse , et seal on hea soe ja tuli ka jutuks, et saab kaasa kelle kaal alla 8 kilo(tema kohvrisse) ja siis mina vastasin (naljaga): Võta mu pea, see kaalub alla 8 kilo.. veel parem võta perse siis soojas. Ja järgmine hetk kui vaatan mis ta vastas olen saanud jututoa keelu 360 minutks põhjuseks on ropendamine. Siit järgnev küsimus, kas brauseripõhises mängud tuleb suhelda ametlikus suhtlusvormis või argi suhtlusvormis. Sest tekkis ka kirjavahetus greenberriga mis on järgmine(alustage lugemist alt):

1 korra kui ma läksin kasutaja havefun peale närvi ja ma õpetasin teda mida teha talle saadetud rahaga, et ta ei peaks lunima koguaeg aga ropendasin seal päris kõvasti. See oli õigustatud. Rohkem pole ma saanu mute, eelmine kord 180mintsa ja nüüd 360 mintsa.
Ma vaevu vulgaaritsen üldse ja ma üldiselt olen koguaeg viisakas aga ühe korra teen musta huumorit ja mute. Pane mute põhjenduseks must huumor mitte ropendamine, siis ma olen 100% rahul ja ei mingeid arusaamatusi.
See oli nali, see on mäng ja naljaga vöib ikka öelda. Ma ei suunanud roppusi kellegi vastu vaid tegin nalja, isegi on ütlusi perse soojas olemise kohta. Vaata natuke oma moderastori kestast välja ära lase "vöimu" veel rohkem pähe hakata

superjumbo

Re: Moderaator "greenberry"

Postitus Postitas superjumbo »

Olen maiduga isegi päri.
ropendamisel ja mustal huumoril on vahe sees.
Antud kontekstis pole kindalsti tegu ropendamisega.'

Moderaatorid tuleks kindalsti mängu omaniku poolt kriiitilise pilguga üle vaadata, sest viimasel ajal on jube palju tulnud nende kohta kaebuseid. osad õigustatult osad mitte.

Võibolla parandaks asja kui moderaatoriks/moderaatoriteks on veidi vanemad inimesed.

Samas nagu ka varasemalt olen maininud, siis moderaatorid peaksid vist foorumis ka korda hidma. mõnes teemas on kord siin ikka väga väga ära kadunud.

Olen mõned korrad jutukas sattunud peale ka erinevate mängijate omavahelisele jutule, kus on soovitatud, et ehk mina peaksin saama ka vb moderaatoriks.

Sellepärast teengi siinkohal lahti oma kanditatuuri kuna modede teema on lukus :). Miks peaksin sobima...olen vanas enternumis olnud moderaator. elukogemust peaks veidi olema, vanust 30.

beartooth

Postitus Postitas beartooth »

Ma olen Maidu ja Jumboga päril.
Moderaator ei peaks koguaeg blocke panema ja eriti veel nii pika aja peale.
Ma saaks aru kui sõimamine või kellegi laimamine halbade sõnadega toimub, siis veel, aga tegi oli naljaga pooleks mõeldud lausega, seega ise ma kh aru ei sa miks just block?
See sama hea ju " Mu perse valutab sellest 8 tunnisest lennuki reisist " kas ma saan selle eest kh 360minutise jutuka keelu? kõigest yhe sõna ytlemise eest o.o?

sirtsu

Postitus Postitas sirtsu »

No kust otsast "perse" roppsõna on? See meie kehaosa ju,istume sellepeal :D.
Samuti arvan,et kolm modet on palju,eriti arvestades seda,et neid pole tihti online. Eriti mõtlen just õhtust aega,mil noored ylemeelikuks muutuvad.

Devil

Postitus Postitas Devil »

yea right sirtsu

superjumbo

Postitus Postitas superjumbo »

sirtsu kirjutas:Samuti arvan,et kolm modet on palju,eriti arvestades seda,et neid pole tihti online.
paranda mind, kui sind parandades nüüd eksin, aga kas tahtsid öelda "et kolm modet on VÄHE? mitte palju... :D

maidu96

Just, ma mõistan, et ta käitus vastavalt oma kohale, modena, kuid seekord reageeris ta kindlalt üle. Midagi võiks ette võtta, kuna selline olukord pole 1 in a million vaid suhteliselt tihti jälle kuulda.

Devil

Postitus Postitas Devil »

superjumbo kirjutas:
sirtsu kirjutas:Samuti arvan,et kolm modet on palju,eriti arvestades seda,et neid pole tihti online.
paranda mind, kui sind parandades nüüd eksin, aga kas tahtsid öelda "et kolm modet on VÄHE? mitte palju... :D

kolm modet oleks paras kui nad teeks parajas koguses tööd ja jumbo jutus nagunii iva sees ja Pooldan ka Jumbot modeks sest ta igatahes ei vääna iga tühise sõna eest mutet

maidu96

Kust tead, et ei vääna? :D Pole mode-gi veel ju ;) greenberryle ma arvan on "võim" pähe hakanud aga kuna ta ise ei ole seda kaebust veel vaadanud, kuigi ta soovitas mul teha teema foorumisse. Ehk võtab ka vaevaks foorumit külastada ja ütleb oma sõna.

sirtsu

Postitus Postitas sirtsu »

3 modet jh palju,kuna neid pole tihti onlinegi. See ju teada asi,et õhtusel ajal hakkab jutukas tihti pervertsuste jne teema pihta,võiks siis mõni mode olemas ka olla. Pidevalt olen mainind skype-i teel hoopis rinule seda,et jutukasse tuleks,kuna kõik kolm mode on maitea paar tundi tagasi alles online old.

Öeldakse kyll,et võim ei hakka pähe,aga seda juttu võivad ju nad oma vanaemale rääkida :)

Suletud