kristofer1

Kui sul on midagi mõne teise kasutaja kohta öelda või kaebusi siis anna sellest siin teada, samuti võid kirjutada kui oled avastanud, et keegi hackib.
Suletud
rinu
Administraator

kristofer1

Postitus Postitas rinu »

29.09.2013 13:38:43
Kellelt: ****
Kellele: rinu

kAEBUS !
nii põhimõtteliselt kaebus kristofer1 kohta , Peteb teisi inimesi , jutukas müüb raha !"
Kella 13:20 - 13:40 spammis jutukas et müüb raha , siis kirjutasin temaga läbi postkasti , ja ütles et kaklus tal nata üle 1000, esitasin kakluse talle siis , ütles et kui käigud ära tellid , siis esita kaklus ja võtab vastu , saatsin käigud ära , siis oli kaklus vastu võetud , ja olin kaotanud selle kakluse , ja enam postkastis ei vasta , Tehke midagi temaga palun . kui ei usu ,siis vaadake meie kirjavahetus ära , ja jutuka ajalugu . !

superjumbo

Re: kristofer1

Postitus Postitas superjumbo »

pettur petturiks, kuid kas see pole mängijate oma otsustada kas nad riskivad raha osta või mitte?
Mängus on üpriski mitu usaldusväärset pakkujat. Kes üldiselt peaks olema kõigile soovijatele ka teada.
Selliseid pettureid on olnud ka varem ja kindlasti tuleb neid ka tulevikus.
Keegi, kes väga tahab, võib ju foorumisse teha teema koos nimekirjaga mustadest müüatest.
Iga petturist müüa kohta arvatavasti pole tarvis teemat teha :)

ToXaTi

Postitus Postitas ToXaTi »

superjumbo

Postitus Postitas superjumbo »

ToXaTi kirjutas:Häbipost: http://enternum.hol.es/habipost.php
Lasi üle ja lasti üle, pole kõige viisakamad väljendid minu arust :D

ToXaTi

Postitus Postitas ToXaTi »

superjumbo kirjutas:
noja, ei oskand midagi muud kirjutada.

Aga igatahes kui mingiseid ülelaskmisi on veel siis andke teada mulle ja panen kirja :)

Firejannu

Postitus Postitas Firejannu »

ToXaTi kirjutas:
superjumbo kirjutas:
noja, ei oskand midagi muud kirjutada.

Aga igatahes kui mingiseid ülelaskmisi on veel siis andke teada mulle ja panen kirja :)
Mina kasutaks sõnu "petis" ja "kannatanu". Aga see "Enternum Abi" lehekülg on küll ülimalt hea mõte ja teostus.

Mis puutub petturite karistamisse, siis mina pooldan küll sellist varianti, et kui pettus on 100% tõendatav, siis võiks Rinu petturi konto blokeerida (5 päevaks ja uute rikkumiste korral, alatiseks). See muidugi annaks Rinule ja adminile tööd juurde.

USS

Postitus Postitas USS »

Mina isiklikult oleks poolt , et selliste petistega tuleks midagi ette võtta , mitte ei jälgiks sellist reeglit nagu
5. Mängu omanik ei vastuta mängijate omavaheliste kokkulepete eest.
Omanik võiks ise ka midagi ette võtta nendega kui on piisavalt tõendeid petiste kohta .

Suletud